Profesionální trenérka fitness

Blog

Můj pokus
Můj pokus

Přátelé... před nějakou dobou jsem na sobě vyzkoušela takový pokus... 10 dní jsem jedla samé nezdravé věci..ve stylu na snídani sladké pečivo, svačina to samé, oběd například svíčková, po obědě zákusek, na večeři chleby smažené obalené ve vajíčku a zajíst brambůrkama...mezitím jsem to během dne samozřejmě prokládala čokoládkama :-D )

Jaký byl průběh?

 Za těch 10 dní jsem přibrala 4 kg tuku a svalová hmota rapidně klesla ( neměla se z čeho živit)..pohybová aktivita byla stále stejná jako doposud, 2x týdně silový trénink a 2x týdně hodinu cardio...byla jsem překvapena jak tělo okamžitě reagovalo... Za nějakých 14 dní kdy jsem najela na stravu na kterou jsem byla zvyklá a je tak nějak trošku v mezích se tuky zase vrátily tam kde byly. Vyzkoušela jsem tedy pokus číslo 2..nechala jsem si napsat jídelníček přímo na míru mému tělu...cíl byl redukce tukové tkáně a udržení současné aktivní hmoty, tedy svalu. Pohybová aktivita zůstala stejná : 2x týdně silový trénink a 2x týdně hodinu cardio, za 4 týdny jsem dle redukčního jídelníčku mě na míru zhubla 2, 3kg tukové tkáně na 8,4 kg...a nějaký svalík taky přibyl (i když to zatím nebylo cílem). Jsoou to výborné výsledky ( na to že si nevařim a obědvám v restauracích meníčka )

Co říct na závěr: 

Chci lidem kolem sebe ukázat že posilování a správně upravená strava( na kterou si časem zvyknete )se prostě doplnují..když se tohle dodrží výsledky se dostaví velmi brzy.. ...tímto bych chtěla poděkovat své dnes již kolegyni a výživové poradkyni Sandra Schmidová , svému osobnímu trenérovi ( JÁ :-D ) , a svému příteli Eduard Knoll který mě podporuje v tom co dělám a zároven trénuje moji pevnou vůli :-) na odkazu na můj facebook se můžete podívat sami na moje výsledky :-)